LAIMĖJIMAI

 

2016-2017 m. m.

 

 

Mūsų Mokyklos mokinės puikiai pasirodė Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje.
Sveikiname 7 klasės mokinę Emilją Sabaliauskaitę užėmus I-ąją vietą, o 7 klasės mokinę Moniką Mortūnaitę ir 5 klasės mokinę Miglę Marcevičiūtę užėmus III-ąsias vietas.

Dėkojame biologijos vyresniajai mokytojai Jūratei Kleponienei.

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Mūsų mokyklos pirmos klasės mokinė Greta Gaidytė dalyvavo tarptautiniame jaunimo ir vaikų dailės miniatiūrų konkurse „Laiko ženklai mano gimtinėje“, skirtame dramaturgo Juozo Grušo 115 – osioms gimimo metinėms. Gretutė gavo nominaciją už nuoširdumą ir taikingumą.

Dėkojame Viečiūnų NVŠ ,,Menų karvytė“ vadovui Deividui Sinkevičiui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

Mūsų mokyklos mokiniai puikiai pasirodė Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ 2017.

3 klasės mokinys Egidijus Fedorenka ir 4 klasės mokinė Sigita Janeikaitė pateko į 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje sąrašą. Mokinai bus apdovanoti diplomais ir prizais.

Vieta

Vardas, Pavardė

Savivaldybė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

Mažylis, 3 klasė

 

22

EGIDIJUS FEDORENKA

Druskininkų sav.

127.50

100

99

Mažylis, 4 klasė

 

42

SIGITA JANEIKAITĖ

Druskininkų sav.

135.00

99

100

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Į geriausiųjų dešimtuką Druskininkų savivaldyje pateko šie 1-4 ir 6-8 klasių mokiniai:
 

Vieta savivaldybėje

Vieta klasėje

Vardas, Pavardė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

Nykštukas, 1 klasė

 

2

1120

ADRIJUS GEMBICKAS

97.25

82

74

4

2240

GRETA GAIDYTĖ

90.50

64

55

5

2556

GABIJA BALČŪTĖ

89.00

59

50

6

2571

IGNAS VESELOVAS

88.75

59

50

7

2993

KASPARAS BALTULIONIS

87.25

52

43

8

4106

DEIVIDAS SUBAČIUS

82.75

35

28

9

5308

GABIJA ŽŪKAITĖ

77.50

15

12

           

Nykštukas, 2 klasė

 

7

952

ELINGA BARAUSKAITĖ

106.25

87

91

Mažylis, 3 klasė

 

1

22

EGIDIJUS FEDORENKA

127.50

100

99

Mažylis, 4 klasė

 

1

42

SIGITA JANEIKAITĖ

135.00

99

100

9

2295

EINORAS RATKUS

88.75

61

69

Bičiulis, 6 klasė

 

7

1477

DEIMANTĖ TANKEVIČIŪTĖ

67.50

55

64

7

1477

MAŽVYDAS ŽIDŽIŪNAS

67.50

55

64

Kadetas, 7 klasė

 

8

2738

MONIKA MORTŪNAITĖ

28.75

7

5

Kadetas, 8 klasė

 

4

1189

GRETA MARCINONYTĖ

62.50

58

63

5

1434

VANESA VAILIONYTĖ

57.50

49

55

9

2437

VILTĖ BARYSAITĖ

37.50

13

16

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms Birutei Giedraitienei, Loretai Petokaitienei, Aušrai Trikšienei ir Daivai Mačionienei bei matematikos vyresniosioms mokytojoms Birutei Bendorienei ir Danutei Jarmalienei.

Rezultatai paskelbti http://www.kengura.lt/

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Sveikiname mokinius puikiai pasirodžiusius 2017 metų Kalbų Kengūroje:


- Sigitą Janeikaitę, 4 klasės mokinę, iškovojusią du Auksinės Kengūros diplomus lietuvių ir anglų kalbų Kengūrose 2017;
- Tomą Kibirkštį, 8 klasės mokinį, laimėjusį Auksinės Kengūros diplomą anglų kalbos Kengūroje 2017;
- 8 klasės mokinius Viltę Barysaitę ir Dovydą Baliulį iškovojusius Oranžinės Kengūros diplomus anglų kalbos Kengūroje 2017.

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojai Daivai Mačionienei ir anglų kalbos mokytojui Tomui Rundiai.

 

Rezultatai skelbiami http://www.vkif.lt/

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Edukacinių konkursų „Olympis 2017 – Pavasario sesija“ rezultatai

Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir I, II, III laipsnio diplomais.

Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams bei mokytojams.

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Sveikiname 4 klasės mokinę Sigitą Janeikaitę tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2017“   II-ame ture iškovojus III-ąją vietą.

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojai Daivai Mačionienei.

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Sveikiname 6 klasės mokinę Evą Kazlauskaitę tapus tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rašinių (miniatiūrų) konkurso „Paslaptingasis M.K. Čiurlionio pasaulis“ laureate.

Evos miniatiūra „Žaibai“ bus išspausdinta Muzikų rėmimo fondo leidinyje.

 

 

 

 

 

 

Dėkojame lietuvių kalbos vyresniajai mokytojai Sigitai Muzikevičienei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Sveikiname 6 klasės mokinį Mažvydą Židžiūną, 7 klasės mokinius Moniką Mortūnaitę ir Eimantą Žūką bei 8 klasės mokinį Eimantą Tankelevičių 2016-2017 mokslo metų Druskininkų savivaldybės tarpmokyklinių 5-12 klasių mokinių komandinėse šaškių varžybose iškovojus III-ąją vietą.

 

 

Dėkojame kūno kultūros vyresniajam mokytojui Ričardui Mitkui.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Sveikiname 7 klasės mokinę Moniką Mortūnaitę užėmus II-ąją vietą ir 8 klasės mokinę Viltę Barysaitę užėmus III-ąją vietą tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių muzikinėje viktorinoje „Paslaptingasis M.K. Čiurlionio pasaulis“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėkojame muzikos mokytojai Kristinai Uteševai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Sveikiname 3 klasės mokinį Egidijų Fedorenką tapus Alytaus regiono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodos-konkurso "Žeme, mes Tavo vaikai" nugalėtoju.

 

 

 

 

 

 

Dėkojame pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai Aušrai Trikšienei.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Sveikiname 8 klasės mokinį Dovydą Baliulį tapus Lietuvos istorijos žinovu.
Dovydui įteikta padėka už dalyvavimą Nacionaliniame konkurse “Lietuvos istorijos žinovas” ir puikias žinias.


 PADĖKA DOVYDUI BALIULIUI

 

Dėkojame istorijos vyresniajai mokytojai Virginijai Palubinskienei.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

Sveikiname 1 klasės mokinę Gretą Gaidytę ir 4 klasės mokinę Sigitą Janeikaitę laimėjus I-ąsias vietas Druskininkų savivaldybės pradinio ugdymo mokinių meninio skaitymo šventėje – konkurse.

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms Birutei Giedraitienei ir Daivai Mačionienei

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

2017 m. kovo 20 d. Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vykusiose Druskininkų savivaldybės tarpmokyklinėse 1-4 klasių mokinių komandų šaškių varžybose mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių komanda iškovojo II-ąją vietą.

Sveikiname nugalėtojus: 1 klasės mokinį Igną Veselovą, 2 klasės mokinę Atėnę Vilūnaitę, 3 klasės mokinį Dovydą Gaidį ir 4 klasės mokinę Sigitą Janeikaitę.


Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms: Birutei Giedraitienei, Loretai Petokaitienei, Aušrai Trikšienei ir Daivai Mačionienei.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Sveikiname 1-4 klasių mokinių komandos narius Gretą Gaidytę (1 kl.), Elingą Barauskaitę (2 kl.), Emilį Palačionį (3 kl.), Egidijų Fedorenką (3 kl.) ir Dangį Karloną (4 kl.), laimėjusius I-ąją vietą Druskininkų miesto mokyklų atkrintamosiose varžybose į Lietuvos mokyklų ,,Mažojo Golfo“ čempionatą, kuris vyks balandžio 9 d. Kaune.

Dėkojame pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai Birutei Giedraitienei

 

 

-----------------------------------------------------------------------

Sveikiname penktokę Liviją Ziniakaitę, Druskininkų savivaldybės 5-8 klasių matematikos

 olimpiadoje užėmusią I-ąją vietą, ir aštuntokę Gretą Marcinonytę, užėmusią III-iąją vietą.

Dėkojame matematikos vyresniajai mokytojai Birutei Bendorienei

-----------------------------------------------------------------------

Sveikiname šiuos mokinius:

Ūlą Kantautaitę (3 kl.), Egidijų Fedorenką (3 kl.), Luką Žėkaitę (3 kl.) ir 

Sigitą Janeikaitę (4 kl.), dalyvavusius tarptautiniame matematikos konkurse

 „Pangea 2017“ ir patekusius į II turą, kuris vyks Alytuje.

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms:

Aušrai Trikšienei ir Daivai Mačionienei.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Sveikiname 3 klasės mokinį Egidijų Fedorenką ir 4 klasės mokinę Sigitą Janeikaitę Druskininkų savivaldybės 3-4 klasių matematikos olimpiadoje užėmusius II-ąsias vietas.

 

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms:

Aušrai Trikšienei ir Daivai Mačionienei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Sveikiname 3 klasės mokinį Egidijų Fedorenką tapus „Naisių vasara“ organizuojamo fotografijų konkurso „Gyvoji gamta“ nugalėtoju 1-4 klasių grupėje fotografijų kategorijoje „Laukiniai paukščiai“.
Egidijus apdovanotas įspūdingu profesionalių fotografijų albumu „Lietuvos laukinės gamtos fotografijos“ bei gamtos kalendoriumi.

Dėkojame pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai, būrelio “Miško mokykla” vadovei Birutei Giedraitienei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Sveikiname Sigitą Janeikaitę, Druskininkų savivaldybės 4 klasių mokinių konkurse „Raštingiausias pradinukas -2017“ užėmusią I-ąją vietą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojai Daivai Mačionienei.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 Sveikiname Dovydą Baliulį užėmus I-ąją vietą  7-8 kl. mokinių mitybos kūrybinėje grupėje, technologijų olimpiadoje „Mes kūrybingi ir išmanūs“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėkojame  dailės vyresniajai ir technologijų vyresniajai mokytojai  Aurelijai Vilūnienei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

„Sveikatos galerija III, šalies ateitis – gera vaikų sveikata“

 

Sveikiname biologijos vyresniąją mokytoją Jūratę Kleponienę, muzikos mokytoją Kristiną Uteševą ir jų komandą konferencijoje – parodoje „Sveikatos galerija III, šalies ateitis – gera vaikų sveikata“ užėmusiems II-ąją vietą.
Dėkojame mokiniams: Skirmantui Tamulioniui, Evai Kazlauskaitei, Gabijai Čekatauskaitei, Ivetai Miliauskaitei, Rasai Lukšytei, Silvijai Miciulecičiūtei, Deimantei Tankelevičiūtei, Ugnei Beržanskaitei, Vaidai Juškevičiūtei, Enrikui Jacunskui, Mažvydui Židžiūnui.

 

 

Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams bei mokytojams.

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Mūsų mokyklos 3 klasės mokinys Egidijus Fedorenka gruodžio 9 dieną dalyvavo plaukimo varžybose „Vilties startai“ Liepojos mieste, Latvijoje. Varžėsi apie 200 vaikų – 2005-aisiais – 2008-aisiais gimę berniukai ir mergaitės iš stipriausių Liepojos plaukimo klubų. Egidijus Fedorenka 2007 m. gimusių berniukų amžiaus grupėje miestui parvežė aukso medalį, 50 m laisvuoju stiliumi įveikęs per 44:92 ir 5 sekundėmis aplenkęs artimiausius varžovus. Egidijus taip pat startavo ir 50 m nugara rungtyje, kurioje liko šeštas.

 

 

               

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Sveikiname kūno kultūros vyresnįjį mokytoją Ričardą Mitkų ir jo komandą Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių II-ojo etapo krepšinio varžybose Druskininkų savivaldybės Mero taurei laimėti užėmusiems I-ąją vietą.

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 - Rudens sesija“ rezultatai

 

 

Mokiniams ir mokytojams  įteikti diplomai, padėkos, pažymėjimai, tušinukai, medaliai.

 

 

Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams bei mokytojams.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

TARPMOKYKLINĖS 5 - 6 KL. MERGAIČIŲ KVADRATO VARŽYBOS

 

 Lapkričio 22 d. mūsų mokyklos 5 - 6 kl. mergaičių komanda dalyvavo Druskininkų savivaldybės 2004 m. ir jaunesnių gimimo mokinių kvadrato varžybose ir užėmė III vietą. Varžybos vyko Druskininkų savivaldybės Atgimimo mokykloje. Sveikiname nugalėtojas: Martyna Ruckutė 5 kl., Ūla Draugelytė 5 kl., Rugilė Jurgelionytė 5 kl., Kristina Leškevičiūtė 5 kl., Lidija Plieskytė 5 kl., Silvija Miciulevičiūtė 6 kl., Rasa Lukšytė 6 kl., Eva Kazlauskaitė 6 kl.

 

 

Dėkojame kūno kultūros vyresniajam mokytojui Ričardui Mitkui

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

PROTMŪŠIS „NESURŪKYK SVEIKATOS“

 

 

 

 

Lapkričio 21 dieną mūsų mokyklos komanda, pasivadinusi ,,Viecūnukais“, dalyvavo Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame protmūšyje ,,Nesurūkyk sveikatos“. Žaidimo dalyviams reikėjo per pusvalandį atsakyti į 30 klausimų, susijusių su sveika gyvensena ir rūkymo žala.
Paskelbus nugalėtojus ,,Viecūnukai“ plojo garsiausiai, kadangi iš protmūšyje dalyvavusių net devynių komandų mūsiškiai tik keliais taškais atsiliko nuo nugalėtojų ir užėmė II vietą.
Dėkojame ,,Viecūnukams“ – aštuntokams Viltei Barysaitei, Gretai Marcinonytei, Robertai Litvinavičiūtei, Vanesai Vailionytei ir Skirmantui Tamulioniui.

 

 

 

 

Mokiniams padėjo lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Muzikevičienė ir tikybos mokytoja Ieva Dovidauskienė.

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------

 

TARPMOKYKLINĖS 3-4 KL. KVADRATO VARŽYBOS

 

Lapkričio 16 d. mūsų mokyklos 3 - 4 kl. mokinių komanda dalyvavo Druskininkų savivaldybės 2006 m. ir jaunesnių gimimo mokinių kvadrato varžybose ir užėmė III vietą. Varžybos vyko Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Patenkinti, pasidabinę bronziniais medaliais mokiniai grįžo namo. Sveikiname nugalėtojus: Egidijų Fedorenką 3 kl., Vakarį Benevičių 3 kl., Gabiją Leškevičiūtę 3 kl., Luką Žėkaitę 3 kl., Ūlą Kantautaitę 3 kl., Aurą Nikonovaitę 3 kl., Einorą Ratkų 4 kl, Domantą Glavinską 4 kl., Dangį Karloną 4 kl., Lauryną Balčių 4 kl., Mingailę Subačiūtę 4 kl., Sigutę Janeikaitę 4 kl.

 

Linkime sėkmės ir toliau siekiant pergalių.

 

Dėkojame pradinio ugdymo mokytojoms: Aušrai Trikšienei ir Daivai Mačionienei.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.vieciunai.lt